АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ «ВЕСЕЛКА» КОСІВЩИНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ – 10 РОКІВ

20 квітня в Палаці культури ПАТ «СНВО» відбувся ювілейний концерт дитячого хореографічного колективу «Веселка» КЗСРР – Косівщинська ДШМ (керівник ансамблю – Тетяна Крючкова).

Колектив ансамблю та керівника привітали начальник відділу культури Сумської РДА Юрій Холодьон, начальник відділу виконавчого апарату Сумської районної ради Микола Охрименко, головний спеціаліст управління культури Сумської ОДА Віта Зубко, директор КЗСРР – Косівщинська ДШМ Олексій Фідірко. Вручені подарунки, грамоти та дипломи.

Дитячий хореографічний колектив «Веселка» був створений у 2008 році при Косівщинській дитячій школі мистецтв досвідченим педагогом Тетяною Миколаївною Крючковою, випускницею Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського. За час свого існування ансамбль став для дітей та підлітків справжньою школою естетичного виховання.

Все починалося з маленької групи дівчаток у кількості 13 чоловік. Перші кроки, перші постановки, перші виступи. Наполегливість, праця й любов до танцювального мистецтва дозволили ансамблю вже через рік завоювати визнання більшості глядачів і дебютувати на сценах району і області. А вже за кілька років педагогу вдалося створити стабільний дитячий колектив, який налічує до 80 вихованців віком від 5 до 16 років.

Ансамбль танцю «Веселка» для глядачів продемонстрував 26 хореографічних композицій.

Ми вітаємо колектив!