ПІДВИЩЕННЯ ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ РАЗОМ ІЗ СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ КІНО ТА ЮСТИЦІЄЮ СУМЩИНИ

Фахівці юстиції Сумщини долучилися до мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та відвідали показ фільму «Віддалений гавкіт собак», який відбувся в Сумській міській центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка.

Формат фестивалю пропонує відвідувачам подивитись на питання прав людини не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи та дискусії. Саме тому, після перегляду фільму фахівці юстиції провели лекцію про діяльність Міністерства юстиції України, ініційовані ним законодавчі зміни, про запроваджений загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», що надійно ввійшов в життя суспільства.

Фільм стосувався життя на лінії фронту, тож особливу увагу приділили обговоренню прав захисників України. З огляду на те, що на заході були присутні представники бібліотек міста Суми, то фахівці юстиції передали буклети та плакати з актуальною інформацією для розміщення у бібліотеках. Усім бажаючим надавалися консультації та друкована продукція.