КОЖНА ЛЮДИНА МАЄ ЗНАТИ, ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА

Всеукраїнський національний проект «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві, наголосила керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун під час апаратної наради в облдержадміністрації,  до якої, окрім керівників структурних підрозділів, долучилися й перші особи міст та районів, очільники об’єднаних територіальних громад.

ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

КАТАЛИСЯ «З ВІТЕРЦЕМ», А ПОТІМ ПРИМУСОВО ПЛАТИЛИ ШТРАФИ

Порушення правил дорожнього руху завжди  призводить до штрафів – цю істину повинні б запам’ятати водії. Але, як свідчить практика, вони частенько про це забувають.

НА СУМЩИНІ АЛІМЕНТНИЙ БОРГ СТАВ НА ЗАВАДІ СПОРТИВНИМ АМБІЦІЯМ ГОРЕ-БАТЬКА

Для когось піклування про своїх дітей є природним бажанням і йде від серця, а хтось це робить для того, щоб уникнути перешкод у здійсненні своєї професійної діяльності.

СПЛАТИ СЬОГОДНІ – НЕ ПОТРАПИШ ПІД ДІЮ ДРУГОГО ПАКЕТУ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває ПОТІМ

Другий пакет Законів #ЧужихДітейНеБуває хоч і набере чинності тільки 29 серпня, проте, аліментники бояться його вже зараз. Так, житель Конотопщини сплатив 28 тисяч гривень аліментів, щойно дізнавшись від державного виконавця про неминуче нарахування 20 % штрафу, що відбудеться менш, ніж за місяць, у зв’язку з наявністю заборгованості, накопиченої за рік несплати.

ЯК ОТРИМАТИ БОРГ ПО ЗАРПЛАТІ

Не можу отримати борг по зарплаті з попереднього місця роботи вже рік. Що робити?

Марія Корженко