Районна газета

Результати конкурсних відборів

 Інформацію оновлено 19.04.2019

 

 № п/п

Назва вакантної посади

ПІБ особи

Кількість балів

 

1.

завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату районної державної адміністрації 

Бєлаш

Сергій

Володимирович

 

 

10,8

Переможець конкурсу

 

 

 

2. 

завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату районної державної адміністрації 

Герасименко

В'ячеслав

Іванович

 

 

8,6

Другий за результатами конкурсу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Зікратий

Андрій Віталійович

державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» районної державної адміністрації

12

Переможець конкурсу

2

Сіромаха

Аліна Володимирівна

державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» районної державної адміністрації

11,8

Другий за результатами конкурсу кандидат

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Татарченко Тетяна Анатоліївна

головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту апарату Сумської районної державної адміністрації

13

Переможець конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Кондров

Андрій Петрович

головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату Сумської районної державної адміністрації

11,3

Переможець конкурсу

2

Герасименко

Вячеслав

Іванович

8,9

Другий за результатами конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Бережна

Алла Володимирівна

головний спеціаліст архівного відділу Сумської районної державної адміністрації

13

Переможець конкурсу

2

Затуливітер Єлизавета Михайлівна

11,2

Другий за результатами конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Литовченко Сергій Олександрович

головний спеціаліст з питань інформаційно-комп’ютерного забезпечення та захисту інформації апарату Сумської районної державної адміністрації

10,6

Переможець конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Савченко

Інна Анатоліївна

спеціаліст відділу культури Сумської районної державної адміністрації

10,8

Переможець конкурсу

2

Філатов

Богдан Сергійович

8,7

Другий за результатами конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Зікратий Олександр Віталійович

державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сумської районної державної адміністрації

11,8

Переможець конкурсу

2

Очерятіна

Ірина Ігорівна

8,7

Другий за результатами конкурсу