Результати конкурсних відборів

 

 № п/п

Назва вакантної посади

ПІБ особи

Кількість балів

 Примітка    

1.

завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату районної державної адміністрації 

Бєлаш

Сергій

Володимирович

 

 

10,8

Переможець конкурсу

 

2. 

завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату районної державної адміністрації 

Герасименко

В'ячеслав

Іванович

 

 

8,6

Другий за результатами конкурсу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка           

1

Зікратий

Андрій Віталійович

державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» районної державної адміністрації

12

Переможець конкурсу

2

Сіромаха

Аліна Володимирівна

державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» районної державної адміністрації

11,8

Другий за результатами конкурсу кандидат

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Татарченко Тетяна Анатоліївна

головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту апарату Сумської районної державної адміністрації

13

Переможець конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Кондров

Андрій Петрович

головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату Сумської районної державної адміністрації

11,3

Переможець конкурсу

2

Герасименко

Вячеслав

Іванович

8,9

Другий за результатами конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Бережна

Алла Володимирівна

головний спеціаліст архівного відділу Сумської районної державної адміністрації

13

Переможець конкурсу

2

Затуливітер Єлизавета Михайлівна

11,2

Другий за результатами конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Литовченко Сергій Олександрович

головний спеціаліст з питань інформаційно-комп’ютерного забезпечення та захисту інформації апарату Сумської районної державної адміністрації

10,6

Переможець конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Савченко

Інна Анатоліївна

спеціаліст відділу культури Сумської районної державної адміністрації

10,8

Переможець конкурсу

2

Філатов

Богдан Сергійович

8,7

Другий за результатами конкурсу

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Зікратий Олександр Віталійович

державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сумської районної державної адміністрації

11,8

Переможець конкурсу

2

Очерятіна

Ірина Ігорівна

8,7

Другий за результатами конкурсу

 

Оновлено 18.03.2020

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Морозов

Сергій Олександрович

 

провідний сеціаліст з питань житлово-комунального господарства Сумської районної державної адміністрації

8,2

Переможець конкурсу

2

Богуш

Максим Вікторович

7,8

Другий за результатами конкурсу

 

Оновлено 31.03.2020

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Бугайова 

Ніла

володимирівна

завідувач сектору фінансово-                        господарського забезпечення- головний      бухгалтер апарату Сумської районної державної адміністрації

13

Переможець конкурсу

 

Оновлено 31.03.2020

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Бугайова 

Ніла

володимирівна

завідувач сектору фінансово-                        господарського забезпечення- головний      бухгалтер апарату Сумської районної державної адміністрації

13

Переможець конкурсу

 

 Результати добору 

Оновлено 07.10.2020

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку оголошено добір

1

Аллахвердян

Андранік Валерійович

начальник відділу освіти Сумської районної державної адміністрації

 Оновлено 19.11.2020

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата 

Посада, на яку оголошено добір

1

Кириленко

Наталія Олександрівна

головний спеціаліст-юрисконсульт сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Сумської районної державної адміністрації