Районна газета

НАРАДА У СУМСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ СУМСЬКОГО РАЙОНУ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ

 

У Сумському Національному  аграрному університеті 12 червня, за ініціативою ректора Володимира Івановича Ладики, відбулася робоча зустріч з головою Сумської районної державної адміністрації Геннадієм Володимировичем Дорошенком, заступником голови Сумської районної ради Анатолієм Миколайовичем Салогубом  та директором Інституту сільського господарства Північного сходу Національної академії аграрних наук України Віктором Михайловичем Кабанцем.

Слід зазначити, що у 2016 році було підписано договір про співробітництво між СНАУ , Сумською районною державною адміністрацією та Сумською районною радою, за яким Сторони на основі партнерства здійснюють спільну діяльність з соціально-економічного розвитку сільських територій.

На нараді порушувалося питання про кадрове забезпечення сільських територій.

Геннадій Володимирович Дорошенко, зокрема розпочав діалог такими словами: «Вирішення цього питання  дуже потрібне молодим людям, які проживають у Сумському районі. Вони хочуть навчатися і реалізовувати себе на місцях, а із впровадженням високих технологій на селі зменшується кількість робочих місць. І наша молодь не має іншого вибору,як шукати заробітку десь за кордоном, наприклад в тій же самій Польщі. Тому, перш за все,треба створити умови для розвитку малого і середнього бізнесу, а вже цей бізнес створить  нові робочі місця.»

«З приводу  вирішення питання кадрового забезпечення у Сумському районі ми можемо бути один одному дуже корисні, адже ми знаємо в якому напрямку нам з вами іти» - зауважив Володимир Ладика.

Робоча зустріч пройшла в конструктивному руслі. Розмова велася про забезпечення дітей якісними продуктами харчування (висувалася пропозиція про  будівництво у Сумському районі заводу з виробництва дитячого харчування, будівництво теплиць на базі сімейних родин, піднімалося питання повернення до Сумського району Бездрицького м’ясокомбінату), розвиток ягідництва.,садівництва і ще безліч питань, які створюватимуть умови для максимального завантаження мешканців сільської місцевості

«У нас дуже багато ідей і ми готові ними поділитися . Наша з вами спільна задача розробити  спільне концептуальне бачення вирішення цих питань» - зазначив наприкінці зустрічі Володимир Іванович.

«А ми, в свою чергу, дуже задоволені тим, що відбулася така змістовна і відверта розмова. Я впевнений, що разом з вами ми вийдемо на реальні показники» - підсумував результати зустрічі очільник Сумського району Геннадій Володимирович Дорошенко.