Районна газета

НАРАДА З ПИТАНЬ УЗГОДЖЕННЯ ГРАФІКУ ПРОВЕДЕННЯ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ НА УМОВАХ СПІВФІНАНСУВАННЯ

 

11 червня до голови райдержадміністрації на нараду  був запрошений керівник управління інфраструктури Сумської ОДА Володимир Дудченко. Володимир Васильович завітав до Сумської РДА для узгодження графіку проведення поточного ремонту автомобільних доріг місцевого значення на умовах співфінансування.

Ця нарада не перша і не остання в цьому році, адже, питання що стосуються доріг Сумського району наболілі і дуже актуальні.

На попередній нараді, яка відбулася 26 квітня поточного року, головам сільських, селищних рад, головам об’єднаних територіальних громад було поставлено завдання  до 15 травня опрацювати питання і надати пропозиції до Сумської РДА, стосовно співфінансування із залученням до перемовин підприємств агропромислового комплексу. Керівники місцевого самоврядування опрацювали ці питання і надали свої пропозиції. Таким чином  до графіку щодо  поточного ремонту  автомобільних доріг місцевого значення на умовах співфінансування були включені Терешківська сільська рада, яка виділила 400 тис. гривень для поточного ремонту доріг, Стецьківська сільська рада надала кошти в розмірі 150 тис.гривень, Басівська сільська рада залучила кошти  АПК в розмірі 350 тис.гривень, Яструбинська с/р виділила 300 тис. гривень із місцевого бюджету і залучила кошти аграріїв у розмірі 510 тис.гривень, Кияницька сільська рада  виділила на поточний ремонт доріг100 тис.гривень із свого бюджету і залучила кошти АПК в розмірі 350 тис.гривень, Біловодська с/р пропонує 300 тис. гривень із місцевого бюджету  і залучила кошти аграріїв в розмірі  300 тис. гривень, Новосуханівській с/р кошти в розмірі 250 тис. гривень надають агровиробники, а також залучаються кошти місцевого бюджету в розмірі 250 тис. гривень, Битицька сільська рада виділяє із місцевого бюджету 100 тис. гривень на поточний ремонт доріг загального користування, Низівська селищна рада залучила кошти АПК в розмірі 136 тис. гривень і виділяє із свого бюджету136 тис. гривень.

Загалом  на поточний ремонт  автомобільних доріг місцевого значення на умовах співфінансування передбачено із обласного, районного бюджетів, із бюджету сільських рад і коштів АПК  - 18466 млн.гривень.