Районна газета

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАВІТАЛИ ДО ДОШКІЛЬНЯТ В С. СТЕЦЬКІВКА

06 березня 2018 року  рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактично - роз`яснювальну роботу з основ пожежної безпеки для вихованців Стецьківського дошкільного навчального закладу “Веселі зайчата”. Рятувальники провели бесіду  про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Дітям розповіли про пожежі, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Згадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб. Під час проведення заходу відбувалась жвава бесіда. Діти розповідали про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі. Також звернули увагу, на дії у разі знаходження підозрілих предметів схожих на вибухонебезпечні. 
 
Не упустили темупро основні вимоги безпечного перебування на водоймах в зимовий період та попередили про заборону виходу на тонку кригу.
 
Зустріч подарувала всім позитивні емоції та незабутні враження.
 
Робота з підростаючим поколінням є одним з пріоритетів діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники, турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні заходи і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою.
 
Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області запрошує учнів загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів Сумського району  відвідати пожежні частини cмт. Низи, cмт. Хотінь, cмт. Степанівка та м. Суми. Метою екскурсій є знайомство з основними вимогами правил пожежної безпеки, роботою рятувальників, способами гасіння пожежі, транспортом спеціального призначення та проведення роз`яснювальної роботи  направленої на недопущення дитячих пустощів з вогнем.