Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО ПІДШЕФНОЇ ЧАСТИНИ 3051

5 березня поточного року керівник райдержадміністрації Геннадій Дорошенко та голова районної ради Вадим Акпєров , на особисте запрошення  полковника Сергія Козинця, завітали до підшефної військової частини 3051 Національної гвардії України, яка займається охороною громадського порядку та безпеки. Військові запросили на цю зустріч голову облдержадміністрації Миколу Клочка та очільників району з питання звітування про витрати бюджетних коштів за 2017 рік. Необхідно зазначити, що в 2017 році з бюджету району було виділено 320 000 грн., з яких 260 000 грн. було витрачено на ремонт їдальні, 60 000 грн. на запчастини до військової техніки. В цьому бюджетному році обласною радою на сесії, яка відбулася в березні, виділено 500,000 грн. на ремонт казарми для військовослужбовців.

Микола Клочко в своїй промові наголосив особовому складу про важливість виконання військового обов’язку, дотримання правил несення вартової та внутрішньої служби, зміцнення військової дисципліни, виховання патріотизму та любові до своєї держави.

« Відродження та увага до Нацгвардії з боку держави та місцевої влади свідчить, що в нас єдині та незмінні пріоритети – забезпечення правопорядку та обороноздатності країни. Адже в умовах викликів підрозділи Нацгвардії стали невід’ємною частиною гарантування миру та спокою на території Сумщини» - зазначив голова облдержадміністрації.

Зі словами  до нацгвардійців звернулися  голова Сумської райдержадіністрації Геннадій Дорошенко та голова Сумської районної ради Вадим Акпєров. « Ми завжди підтримували і будемо підтримувати нашу підшефну військову частину, адже  для нас це питання є дуже принциповим» - наголосив очільник району.

Після завершення виступів,голова облдержадміністрації нагородив Почесними грамотами за досягнуті успіхи кращих бійців. Окрім того керівництво району та області перевірило боєздатність військової частини та взяло участь у відкритті нещодавно відремонтованої їдальні.