Районна газета

РОБОТОЮ У НАПРЯМКУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕННЯ В РАЙОНІ ЗАДОВОЛЕНІ В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло Дубровський під час робочої зустрічі керівництва району з представниками громадськості де обговорювались питання соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та інших категорій населення.

За словами посадовця, Сумський район є прикладом наслідування в питанні компенсації пільгового проїзду. Всі виплати в цьому напрямку своєчасно виплачуються, і фактично ніколи це питання не було і не є проблемним. Посадовець подякував керівництву району за позитивну роботу в цій сфері.

Також, очільник обласного департаменту соціального захисту населення підкреслив, і позитивні тенденції щодо пенсійних надходжень в новоутворених ОТГ Сумського району:

«У громадах Сумського району по відношенню до зареєстрованих осіб, і пенсіонерів, тобто тих, які платять пенсійні внески та їх отримують, позитивна ситуація. На прикладі Миколаїівської ОТГ в якій пропорційне відношення 1 к 4. Тобто на 4-х працюючих – 1 пенсіонер. Такі громади фінансово спроможні, за ними майбутнє, - зазначив Михайло Дубровський. - Для порівняння у Недригайлівській ОТГ зворотна ситуація - на 4 пенсіонери 1 працюючий».

Посадовець підкреслив, і необхідність районної адміністрації вести роз’яснювальну політику для новоутворених та майбутніх громад у галузі соціального захисту населення: детально пояснити які саме повноваження вони отримають; які питання можуть виникати в роботі; як вони повинні працювати з людьми.

Нагадаємо, у Сумському районі 4 об’єднані громади: Бездрицька, Миколаївська, Нижньосироватська та Хотінська. Ще дві будуть створені цього року: Верхньосироватська та Степанівська. Попри те, що зі збільшенням кількості ОТГ надходження до районного бюджету скорочуються, за словами голови Сумської районної державної адміністрації влада має намір і надалі підтримувати тих, хто цього потребує.