ВСЕУКРАЇНСЬКА АГРАРНА РАДА (ВАР) НАДАЄ БЕЗКОШТОВНУ ЮРИДИЧНУ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙНУ ДОПОМОГУ АГРОВИРОБНИКАМ, ЩО ЗАЗНАЛИ ВТРАТ ВНАСЛІДОК АГРЕСІЇ РФ

Допомогу можна отримати в рамках проекту, що реалізується за підтримки Програми USAID АГРО

Мета проекту – створити доказову базу даних, яка підтверджує скоєні злочини російської федерації проти агросектору України, допомогти сільгоспвиробникам зібрати достатньо доказів воєнних злочинів проти їхніх агропідприємств, відстояти правосуддя та сприяти компенсації завданої шкоди.

За час існування у проекті впроваджені найкращі міжнародні практики з фіксації воєнних злочинів та розрахунку завданих втрат, інформацію про пошкоджені та зруйновані об'єкти сільського господарства, зокрема земельні ділянки, об’єкти меліорації, посіви тощо.

Повна інформація на порталі за посиланням: https://www.agrirecovery.com.ua/.

Кожен користувач порталу, який зазнав втрат внаслідок агресії рф, може здійснити фіксацію збитків, позначивши зруйнований об’єкт на інтерактивній карті, внести дані про нього з фото та відеодоказами.

За консультацією та допомогою потрібно звернутися на гарячу лінію (тел. 067 503 19 08). За цим телефоном постраждалі агровиробники можуть отримати розʼяснення з питань фіксації збитків, розмінування, вирішення питань проблемних кредитів чи оподаткування.