НА СУМЩИНІ ПРОХОДЯТЬ КАЛЕНДАРНІ ЗМАГАННЯ ДРУГОГО ЕТАПУ «ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

Другий – територіальний етап проводиться серед шкіл громад з 5 лютого до 30 березня, зазначила під час брифінгу директорка Департаменту освіти і науки Сумської ОВА Вікторія ГРОБОВА

Вона повідомила, що за підсумками змагань у школах області було визначено 849 команд, які продовжать боротьбу у загальнонаціональному спортивному проєкті з 5 видів спорту: футзал, волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черліденгу. Фіналісти отримають право представляти свою команду на районному рівні, який стартує у квітні. Загалом перший етап охопив понад 45 тисяч учасників, змагалося понад 2 тисячі команд.

Очільниця Департаменту підкреслила, що попри війну, прикордонні громади також знаходять можливості, щоб у безпечних умовах організовувати тренування школярів та проводити змагання.

«Діти заряджені на перемогу, вчителі, тренери та амбасадори проєкту всіляко підтримують та допомагають юним спортсменам. Вони тренуються та змагаються з неймовірним натхненням і оптимізмом, з радістю зустрічаються з друзями. Тож сподіваємося, що представники Сумщини обов‘язково будуть серед фіналістів Всеукраїнських змагань», – зазначила Вікторія Гробова.

Детальніше у відео: https://youtu.be/EsN1fsM14To