ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності

1. Планована діяльність

Об’єктом планованої діяльності є розміщення на території Виробничої бази ТОВ «СУМИМОСТОБУД» мобільної асфальтобетонної установки «КДМ 2013» з виробництва асфальтобетонних сумішей та мобільної установки з виробництва будівельних сумішей (цементобетону) «StationMix 120» за адресою: 42304, Сумська обл., Сумський р-н, смт. Степанівка, вул. Робітнича, 8, з метою виробництва асфальтобетонних сумішей та будівельних сумішей (цементобетону) для будівництва та ремонту автомобільних доріг. Асфальтобетонна установка являє собою уніфіковану мобільну конструкцію, всі компоненти установки забезпечують безперервний технологічний цикл, що складається з подачі вихідного матеріалу, його нагрів, просушування, просіювання і перемішування. До складу асфальтобетонної установки «КДМ 2013» входять: агрегат живлення, горизонтальний та похилий конвеєр, сушильний агрегат (барабан безперервної дії, з противоточною системою сушки), обладнаний трьохступеневою системою очистки відходящих газів ( І ступінь – попередня очистка, ІІ ступінь – група циклонів, ІІІ ступінь – скруббер «Вентурі»), змішувальний агрегат (зі змішувачем періодичної дії), силоси мінерального порошку, приймальний пристрій кам’яних матеріалів, бітумне господарство (котли випарювання бітуму та масляний теплогенератор), блок керування, електрообладнання. Робота асфальтобетонної установки «КДМ 2013» передбачена на дизельному паливі. Номінальна потужність асфальтозмішувальної установки «КДМ 2013» при вологості сировини до 3% складає – 110 т/год (фактична потужність - 110 тис. т/рік). В установці «КДМ 2013» забезпечено автоматичне дозування кам’яних матеріалів, мінерального порошку, та бітуму, їх змішування та видачу в автотранспорт; дистанційне управління всіма основними механізмами. Мобільна бетонозмішувальна установка «Station Mix 120» призначена для виробництва будівельних сумішей (цементобетону). Номінальна потужність «StationMix 120», складає – 160 т/год (фактична потужність - 192 тис. т/рік). До складу мобільної установки з виробництва будівельних сумішей (цементобетону) «StationMix 120» входять: бункер для заповнювачів, рама та ваговий блок для змішувача, ваговий бункер для заповнювачів, вагові бункери для води, цементу та добавок, компресор, змішувач, блок управління (кабіна оператора), контрольна панель та система автоматизації. У складі Виробничої бази ТОВ «СУМИМОСТОБУД» також передбачається: установка приготування бітумної емульсії MARINI emulFALT6, склади інертних матеріалів на відкритому майданчику (складське господарство), бітумне господарство (7 ємностей бітуму, в тому числі 2 з них для виробництва модифікованого бітуму), резервуари для зберігання дизпалива для технологічних потреб (3 ємності: 5.8м3, 2.5м3 та 2.5м3, сумарним обсягом 10.8м3), побутовий блок, пожежний резервуар, свердловина для санітарно-гігієнічних та технічних потреб, трансформатор (ТП).

2. Суб’єкт господарювання

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИМОСТОБУД" 21118361 Україна, 40020, Сумська обл., місто Суми, пр.Перемоги, будинок 32

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (0542) 70-09-51, (0542) 70-09-55 Яценко Олена Анатоліївна

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Висновок з оцінки впливу на довкілля, що буде виданий Департаментом захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, відповідно до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації. Закон України “Про оцінку впливу на довкілля”

5 . Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення.

Громадські слухання відбудуться:

Дата та час: 14.03.2024 10-00; https://meet.google.com/gtr-viqv-bvk

6 . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльностію.

Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (0542) 70-09-51, (0542) 70-09-55 Яценко Олена Анатоліївна.

7 . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій.

Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (0542) 70-09-51, (0542) 70-09-55 Яценко Олена Анатоліївна

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності.

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 318 аркушах.

9 . Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними. 

ТОВ «СУМИМОСТОБУД», 42304, Сумська обл., Сумський р-н, селище Степанівка, вул. Робітнича, 8. Тел: (0542) 65-33-41, з 13.02.2024 року з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Контактна особа – Мамчур Ігор Олександрович, тел: 099-161-90-51, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . 2. Степанівська селищна рада, 42304, Сумський район, Сумська область, селище Степанівка, вул. Центральна, 5, з 13.02.2024 року з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.15. Контактна особа - Сердюк Юлія Олександрівна, +38(050) 293-19-66

{Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 824 від 14.09.2020, № 967 від 08.09.2023}