ВЛАДА І ГРОМАДА: НАЙВАЖЛИВІШІ ПИТАННЯ ВИРІШУЄМО РАЗОМ

На цьому наголосив голова районної державної адміністрації Петро Кідіменко, перебуваючи з робочим візитом на території Верхньосироватської сільської ради.

Вивчаючи питання, з якими  місцеві  жителі звертаються до органів виконавчої влади, Петро Кідіменко відвідав об’єкти соціального значення, зокрема мост на території с. Верхня Сироватка. Наразі об’єкт знаходиться в аварійному стані, а це створює труднощі для мешканців декількох вулиць, оскільки у разі необхідності ускладнює роботу служб екстренної медичної допомоги та  пожежної частини.

Для вирішення питання керівництво району планує звернутися до військової частини Міністерства Оборони України з метою їх сприяння у відбудові мосту. У наявності військової частини є інженерна  техніка, яка спроможна вирішити питання як у наведенні тимчасового мосту, так і відбудові нового.

«Від вчасності розгляду звернень громадян, оперативності  вирішення проблем інфраструктури сільських територій залежить якість життя людей, підвищення комфорту й безпеки їх життєдіяльності», - підсумував очільник району.