РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРОФІЛАКТИЧНУ РОБОТУ З ПІДРОСТАЮЧИМ ПОКОЛІННЯМ

15 лютого працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактичну бесіду з учнями Могрицького навчально-виховного комплексу. Під час проведення заходів особливу увагу дітей рятувальники звернули на небезпеки, як найбільш актуальні в зимовий період – це і вибухонебезпечні предмети, і правила безпечної поведінки при використанні електричного, газового та пічного опалення, а також правила поведінки на кризі. Окремо, школярам розповіли про вищі навчальні заклади системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій та провели з ними профорієнтаційну роботу.

Наступним питанням бесіди було дотримання алгоритму правильних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій та наявність навичок у малечі користування вогнегасниками.

Дітям розповіли про пожежі, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Згадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб. Рятувальники продемонстрували учням навчальні фільми про правила безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів, порядок дій у разі пожежі, про правила безпеки на кризі. Наостанок всім присутнім на заході було роздано листівки з переліком основних правил безпеки життєдіяльності.

Як стверджують педагоги такі заходи є вкрай важливими оскільки інформація, яку отримують учні зараз в подальшому може зберегти їм життя. Зустріч подарувала всім позитивні емоції та незабутні враження.        

Робота з підростаючим поколінням є одним з пріоритетів діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники, турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні заходи і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою молоді.