ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ № 4 (М.СУМИ) СУМСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ГУНП В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

05 січня 2021 року відбулась спільна нарада керівництва Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області з керівництвом Сумської районної державної адміністрації, Сумською районною радою та головами об’єднаних територіальних громад.

Начальник Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області підполковник поліції Сергій Гриньов оголосив наказ начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області полковника поліції Олександра Анохіна від 30.12.2020 № 626 про призначення на посаду начальника відділення поліції № 4 (м.Суми) Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області підполковника поліції Віталія Ткаченка.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду – начальника відділення поліції № 4 (м.Суми) Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області. Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту. Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності, хай буде міцне здоров`я,  натхненна думка й добрі почуття. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і перемоги. Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!» - зазначив перший заступник голови Сумської районної державної адміністрації Анатолій Чешко.

В ході наради були обговорені питання впровадження в дію програм «Правопорядок» та «Поліцейський офіцер громади» яку підтримали голови об’єднаних територіальних громад.