ЩИРО ВІТАЄМО АРХІТЕКТОРІВ З ЇХ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

День архітектури – свято, яке в Україні відзначають щорічно 1 липня. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи архітекторів та містобудівників, їх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури …» згідно з Указом Президента України «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року № 456/95.

Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Професія архітектора є надзвичайно відповідальною, але й не менш творчою, що дає можливість сповна реалізовувати власні бачення та підходи до професійної діяльності. Щодня архітектори своєю працею створюють красиву та неординарну атмосферу, якою і в майбутньому будуть захоплюватися нащадки.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому. Нехай у Вашій професійній діяльності постійними супутниками будуть невичерпні джерела творчих ідей для виконання найблагороднішої місії на землі – жити і творити в ім’я людини. Бажаємо, щоб Ваша праця завжди була плідною та натхненною і дарувала Вам лише радість та задоволення.