«ГЕТЬ КУРІННЯ! МИ ЗА ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ!»

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням – встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я, відзначається 31 травня кожного року. У цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції.

В рамках відзначення Дня боротьби з тютюнопалінням бібліотечні працівники Сумського району закликають своїх користувачів кинути палити через виставки та інформаційні плакати, які експонуються у книгозбірнях «Тютюн твій ворог» (Стецьківська сільська бібліотека), «Курінню – НІ!» (Сульська сільська бібліотека), «Кинь цигарку!» (Терешківська сільська бібліотека), «Майбутнє людство без тютюну» (Юнаківська сільська бібліотека), «Палінню скажемо – НІ!» (Низівська селищна бібліотека), «Димні світи. Що треба знати про куріння» (Садівська сільська бібліотека), «Геть паління! Ми – здорове покоління!» (Корчаківська сільська бібліотека), «Шкідливі звички чи життя в своє задоволення» (Шпилівська сільська бібліотека).

Позбутися шкідливої звички непросто. На щастя, є чимало випробуваних способів кинути палити і почати здоровий спосіб життя. Саме про вплив тютюнопаління на організм людини та про те, як позбутися цієї шкідливої звички знайомлять матеріали виставок.

Великочернеччинська сільська бібліотека провела з дітьми дистанційну акцію «Геть куріння! Ми – розумне покоління!», під час якої діти намалювали малюнки, на яких відобразили шкоду, яку завдає паління, і надіслали малюнки бібліотекарю, з яких зроблено відео презентацію і пропонується до вашої уваги  на сторінці «Facebook» комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека.

Ми не можемо абсолютно захистити дітей та підлітків від рекламних акцій тютюнової індустрії, ми не можемо убезпечити підростаюче покоління від впливу «вулиці», але ми маємо можливість мінімізувати цей вплив шляхом формування у підлітків стійкого імунітету до тютюну через виховання уваги і поваги, як до власного здоров'я, так і до здоров'я інших людей.

 Відео доступне за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ZlC11OQeTCM