МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави.

Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серце, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і бажаємо їм радісного й безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими дітьми, відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

У цей день варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя своїх чад, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов'язком.

На жаль, заплановані заходи у бібліотеках району не вдається провести у зв’язку з карантинними обмеженнями. Але це не привід сумувати. Ми запровадили дистанційний челендж «Я маю право…!», в якому залюбки взяли участь юні користувачі Терешківської, Шпилівської, Великочернеччинської, Садівської, Кияницької, Косівщинської, Стецьківської, Яструбинської бібліотек.

Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам та рідним міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються!

Відео заходу розміщено у Facebook на сторінці комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека.

Відео доступне за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=at6ko5OSvBo