СЕРІЯ ТРЕНІНГІВ «ТУРИСТИЧНА ЕКОСИСТЕМА ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ»

За інформацією від Державного агентства розвитку туризму України з 26 березня 2020 року почнеться серія тренінгів «Туристична екосистема цифрових інструментів», під час яких учасники познайомляться із цифровими інструментами Google для налаштування оперативної взаємодії, колективного створення й редагування відкритих карт із нанесенням різних об’єктів, візуалізацією та аналізом ситуацій, які досліджуються громадою.

Навчання й супровід забезпечуватиме команда сертифікованих картографів і тренерів Google, які протягом тренінгу і практичного застосування отриманих цифрових компетенцій будуть надавати консультації, допомагати, супроводжувати кожного учасника з метою створення комфортних умов навчання.

В час карантину, коли туристична галузь переживає один з найважчих періодів, запрошуємо до навчання й використання сучасних дистанційних інструментів для промоції й маркетингу розвитку туристичних дестинацій.

Навчальний проект відбувається за ініціативи Google Україна в рамках співпраці з Державним агентством розвитку туризму України. Із представленими заходами, організаційними питаннями, детальними програмами та анонсами можна ознайомитися на спеціально створеному он-лайн ресурсі за посиланням https://bit.ly/2WzdGH9.

Перший онлайн тренінг відбудеться 26 березня 2020 року. Початок роботи о 10:00. Реєстрація для участі - за посиланням https://bit.ly/2xNjfHB