РАЙОННА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНИЙ УЧИТЕЛЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ. ФАХОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ»

Знання іноземної мови і досконале володіння нею на сьогоднішній день - не просто вимога часу, але й необхідність. Саме це стало поштовхом до проведення  районної конференції, яка відбулася 12 лютого 2020 року на базі Сумської районної державної адміністрації. Тема конференції :«Сучасний учитель іноземної мови. Фахова компетентність». У роботі конференції взяли участь методист районного методичного кабінету Л.М. Сергієнко, яка акцентувала увагу педагогів на ефективних підходах до сучасного викладання англійської мови, важливості впливу вчителя на розвиток  в учнів позитивної мотивації до вивчення іноземної мови і формування здатності  та готовності до іншомовного навчання впродовж  життя.

Досвідом роботи, власними напрацюваннями щодо ефективного підходу до викладання англійської мови в Новій українській  школі поділилася вчитель англійської мови Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуменюк Н.В. Кожен учасник семінару  підготував власну презентацію за методологією  «Печа-куча», яка викликала захоплення  і цікавість.

Друга частина конференції була  практичною, де було переглянуто інформаційне відео про особливості проведення аудіювання у складі ЗНО. Потім вчителі англійської мови виконали практичні завдання щодо проходження пробного  «Аудіювання» із ЗНО. Також учасники семінару опрацювали різні шляхи покращення мовленнєвої компетенції учнів через розвиток аудіювання, читання, говоріння, письма.

Семінар пройшов у атмосфері справжнього свята іноземної мови, любові до своєї професії, предмету та дітей, взаємоповаги та доброзичливості.