СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ – ЦЕ ГАРАНТОВАНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІТЯМ-СИРОТАМ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА

Працівником Сумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідно плану соціального супроводження дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснено візити до двох дитячих будинків сімейного типу, які знаходяться  на території Садівської сільської ради. Проведено перевірку умов життєдіяльності дітей, стан задоволення їх потреб та інтересів.

У ході зустрічі з батьками-вихователями та дітьми було обговорено результати навчальних досягнень дітей-школярів за І півріччя поточного навчального року. Спільно з батьками-вихователями складено план забезпечення потреб дітей-вихованців у розвитку та вихованні на 2020 рік. Розглянуто методи сімейного виховання. Батькам було зосереджено увагу на тому, що одним із головних методів сімейного виховання є особистий приклад дорослих. Наслідуючи батька і матір, діти засвоюють сімейні традиції, цінності, стосунки.

У сім’ях створено належні умови для забезпечення індивідуальних потреб кожної дитини. Батьками-вихователями здійснюється належний догляд за дітьми.