ПРО ВИПЛАТУ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 807 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»  вдосконалено механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

Прийнято рішення передати функцію виплати житлової субсидії отримувачам з центрального рівня на місцевий. Таким чином одержувачі субсидії самостійно обиратимуть куди їм перераховуватимуться кошти державної допомоги.

Особи, які не одержують пенсії, а також одержувачі субсидії, які отримують пенсію в іншій адміністративно-територіальній одиниці (відмінній від місця оформлення субсидії), самостійно надають структурним підрозділам з питань соціального захисту населення інформацію про спосіб виплати та/або реквізити рахунка в уповноваженому банку. До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюється через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” за адресою, зазначеною у заяві.

Одержувачам житлової субсидії пропонуємо обрати зручний для себе спосіб виплати та звернутися із відповідною заявою до управління соціального захисту населення сумської райдержадміністрації або до уповноваженої особи сільської ради.