ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Одним з найулюбленіших свят дітей є День Святого Миколая. Діти усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх здійснення.

День Святого Миколая – це чудова нагода відповісти добром на добро. Службою у справах дітей Сумської районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже стало гарною традицією до свята Дня Святого Миколая вітати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях Сумського району. Всього у районі створено 3 дитячих будинки сімейного типу та 3 прийомні сім’ї, в яких виховується 26 дітей вихованців.

Юлія Будко, начальник служби у справах дітей, подякувала батькам-вихователям та прийомним батькам за чуйність та милосердя, побажала усім членам сімей здоров’я, щастя та сімейного благополуччя. Вихованців дитячих будинків сімейного типу привітали солодощами та театральним дійством за участі Святого Миколая та його янголят. Дітям з прийомних сімей було вручено солодкі подарунки.