ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

7 листопада 2019 року у великій залі Сумської районної ради відбулися районні святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Працівників культурно-мистецької ниви Сумського району вітали тимчасово виконуючий обов’язки голови  Сумської районної державної адміністрації Едуард Кучменко та начальник відділу культури Сумської районної державної адміністрації Юрій Холодьон, які зазначили, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.

Окрім щирих та теплих слів, за сумлінну працю та високий професіоналізм, вкладений у розвиток культури, працівникам галузі були вручені Почесні грамоти управління культури обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, районної ради, відділу культури, квіти та подарунки.

У рамках заходу також відбулася церемонія нагородження переможців районного фестивалю-конкурсу хорового та фольклорного мистецтва «Співодари-2019».

Працівників культури району, своїх колег  музичними дарунками вітали працівники районного організаційно-методичного  центру.