ПРИЗОВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У ЖОВТНІ-ГРУДНІ 2019 РОКУ

Відповідно до пункту 2 статті 3 Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» від 30.01.2019 № 22/2019 щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року. 

Здоров’я, сили та міцності, достойної служби  хлопцям побажали представники районної влади. Вони подякували батькам, рідним та близьким за  гарне виховання, турботу, проявлену до своїх дітей, а також вчителям, котрі прививали любов до рідної України. Тож мирної, легкої служби вам дорогі призовники, тепер в ваших руках мир та спокій нашої молодої Держави і її громадян. Будьте достойними своїх батьків, виправдайте їхні сподівання, з сумлінністю виконуйте свій конституційний обов’язок перед Україною. 

Через певний час молоді юнаки складатимуть військову присягу, а поки – присягають рідній землі: «Від імені усіх призовників обіцяємо гідно виконувати свій обов’язок, долати всі труднощі та солдатські будні. Бути вірними солдатами Батьківщини. Обіцяємо виправдати вашу довіру, гідно служити в лавах Збройних сил України та бути достойними послідовниками старших товаришів. Хочемо подякувати батькам, які нас виростили і навчили любити рідну землю», – виголосив промову призовник.

На комплектування військ (сил) не направляються призовники, які не мають базової загальної середньої освіти, мають низькі морально-ділові якості, перебувають на обліку в органах внутрішніх справ за антигромадську поведінку, зловживали алкоголем чи вживали наркотичні речовин та у яких під час призову виявлено захворювання згідно з Переліком статей Розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають придатність до військової служби Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України. Розподіл та призначення призовників здійснюється пропорційно із урахуванням потреби і наявності призовних ресурсів, як для Збройних Сил України так і для інших військових формувань. Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються.