ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, УЧИТЕЛІ, ТРЕНЕРИ, ВЕТЕРАНИ ГАЛУЗІ, СПОРТСМЕНИ, ШАНУВАЛЬНИКИ ТА УБОЛІВАЛЬНИКИ СПОРТУ

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною здорового способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та Cумського району зокрема. 

Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Тому наше спільне завдання – залучати у спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити усі необхідні умови.

Цьгорічний спортивний сезон ще раз продемонстрував, що в нашому районі, живуть справжні воїни спортивних баталій, це молоді спортсмени і майстри спорту високого класу, переможці районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань, наша гордість і слава! Сумський район запалив не одну плеяду спортивних сузір'їв, це команда футболістів, кращі волейболісти, легкоатлети, радіопеленгатори, борці, дзюдоїсти та сумоісти!

Велика вдячність учителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Зичу спортсменам наполегливості й наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку фізичної культури!