РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ, ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

«Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожен рік у вересні ми відзначаємо День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії»,- зазначила начальник відділу молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації Наталія Шинкаренко, відкриваючи урочистості з нагоди свята.

07 вересня 2019 року на стадіоні села Сад відбулися районні змагання з легкоатлетичного кроссу присвячені Дню фізичної культури та спорту України. Родзинкою цьогорічних змагань став « чемпіонський забіг» та розминка від чемпіонки. Майстер спорту з легкої атлетики Яна Тимошенко запалила всіх присутніх веселим настроєм, який панував під час проведення розминки. Людмила Шелест, Олег Свистун, Юлія Балим, Ігор Гончаренко, Микола Рущак, Аліна Ткач, Анастасія Лукашевич, Віталій Івах, Олександр Пилипчук, Іван Купач -  справжні воїни спортивних баталій, молоді спортсмени і майстри спорту високого класу, переможці районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань, наша гордість і слава, вийшли на старт чемпіонського забігу разом із наймолодшими учасниками. Кульмінацією свята було вручення подарунків маленьким атлетам з рук справжніх чемпіонів.  У забігах  з легкоатлетичного кросу взяли участь спортсмени з Косівщини, Стецьківки , В.Чернеччини та Саду.

Відділ молоді та спорту вдячний за сприяння у проведенні змагань комунальному закладу дитячо-юнацької спортивної школи Сумської районної ради, директору опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, усім батькам маленьких учасників, які прийняли наше запрошення