ЧИТАТИ – ЦЕ МУДРО, ЧИТАТИ – ЦЕ МОДНО, ЧИТАТИ ЗАВЖДИ І ДЕ ЗАВГОДНО

Під таким девізом бібліотекар Садівської сільської бібліотеки об’єднала своїх користувачі під час літературної альтанки «Як сонце виплекане слово». Алла Анатоліївна зосередила увагу присутніх на особистості метра української літератури, лауреата Національної премії ім. Т.Г. Шевченка, людини з «голубиною» душею - Павла Архиповича Загребельного. В рамках літературної альтанки  бібліотекар розкрила творчість Загребельного за  оцінкою письменників та літературних критиків таких як: Роман Іваничук, Віталій Дончик, Михайло Слабошпицький, Володимир Панченко та інших.

Твори Павла Загребельного – це думи й роздуми про народ від давнини до сучасності, про людей, які прагнуть від життя дива, шукають його і знаходять, втрачають або нівечать, творять його в муках і любові. Письменник веде діалог з історією, розмову з людиною, відчуває її голос, до якого можна доторкнутися.

Минуть десятиліття…Століття мине… А книги Великого Українця Павла Загребельного будуть читатись, читатись і перечитуватись. Бо це незнищене: СЛОВО, що стоїть на сторожі нації.