АКЦІЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ «СИНЬО-ЖОВТИЙ ВЕЛОПРОБІГ»

Масштабний синьо-жовтий  велопробіг з нагоди Дня Незалежності відбувся 22 серпня 2019 року у с. В.Чернеччина.

З державними стягами та символікою України велопробіг стартував о 14:00 та пройшов центральною вулицею села.

Фінішував на місцевому стадіоні, де  відбулися урочисті заходи до Дня Державного прапору та Дня незалежності України.

До патріотичної веломандрівки приєднались: тимчасово виконуючий обов‘язки голови Сумської районної державної адміністрації - Едуард Кучменко, начальник відділу організаційного та кадрового забезпечення діяльності виконавчого апарату Сумської районної ради – Микола Охріменко, голова В.Чернеччинської сільської ради – Володимир Ващенко та місцеві жителі.

Право підняти  Державний прапор України надалось жителям села Велика Чернеччина - учаснику антитерористичної операції Ігорю Семенюті, кандидату у Майстри спорту України з велотуризму, чемпіону України з велотуризму  Пилипчуку Олександру та Майстру спорту України з дзюдо, призерці чемпіонату України з дзюдо Маргариті Випирайло.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської районної державної адміністрації Едуард Кучменко привітав усіх учасників велопробігу, та  відзначив, що велопробіг у цей передсвятковий день стане доброю гарною традицією Сумського району та візитівкою села В.Чернеччина.

Кожен учасник отримав маленький пам‘ятний подарунок про участь в акції до Дня незалежності.

Дякуємо учасникам велопробігу, голові та  директору будинку культури В.Чернеччинської сільської ради  за участь, підтримку та сприяння у проведенні заходу.