РОЗПОЧАТО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕЙД «УРОК»

Традиційно перед початком кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок» з метою виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не готові до навчального року і можуть не прийти до школи. Вживаються заходи щодо усунення причин, внаслідок яких діти можуть бути неохоплені навчанням, а також притягнення до відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

У рамках заходу, 21, 22 серпня службою у справах дітей Сумської районної державної адміністрації, спільно з представниками ювенальної превенції Сумського районного відділу поліції та фахівцями із соціальної роботи Сумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, здійснено виїзди на території Яструбинської та Садівської сільських рад.

Під час рейду було відвідано 6 родин, у яких проживає 9 дітей шкільного віку. У ході обстеження сімей, виявлено, що діти готові до навчального року (забезпечені необхідним одягом, взуттям та шкільним приладдям). Виявлені і такі сім’ї, які взагалі не займаються підготовкою дітей до навчального року. Житлово-побутові умови таких родин незадовільні, а в деяких сім’ях навіть загрозливі для життя та здоров’я дітей. Як результат, одна дитина була вилучена та влаштована до Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області.

З усіма батьками проведено бесіди щодо належного виконання ними своїх батьківських обов’язків, створення сприятливих умов проживання, відповідальності за життя, здоров’я та розвиток дітей.

  Рейд «Урок» триває…