ЦНАП СУМСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАВ ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННИХ ПАСПОРТІВ

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи та дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну. Оформити біометричний закордонний паспорт відтепер можливо і в районному ЦНАПі. Що ж потрібно для його отримання?

Крок 1 – Підготувати документи.

Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорту:

 1. Паспорт громадянина України (з 14 років);
 2. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний номер) або повідомлення про відмову від його прийняття;
 3. Квитанція про сплату адміністративного збору*.
 4. За наявності, раніше видані закордонні паспорти або проїзні документи дитини (діючі, не діючі, на інше прізвище в тому числі).

Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорта дитині до 14 років:

 1. Свідоцтво про народження.
 2. Фотокартка дитини 10x15 см (1шт.) - до 12 років (у разі оформлення без особистої присутності дитини), після 12 років – обов’язкова особиста присутність дитини;
 3. Паспорт громадянина України у вигляді картки (для особи, яка досягла 14-річного віку).
 4. Квитанція про сплату адміністративного збору*.
 5.  Паспорт громадянина України одного з батьків (хто подає заяву).
 6. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (за наявності);
 7. За наявності, раніше видані закордонні паспорти або проїзні документи дитини (діючі, не діючі, на інше прізвище в тому числі);

*Реквізити на сплату адміністративного збору видаються адміністраторами ЦНАП. Також у ЦНАП працюють термінали для оплати банківською карткою (безготівкова оплата).

Крок 2 – Подати документи.

Підготовлений пакет документів подається до ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ Сумської районної державної адміністрації за адресою: вул. Іллінська, 97, м.Суми, тел. (0542) 663-559, (066) 370-43-50, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прийом документів здійснюється: Понеділок-середа: з 9.00 до 16.00, Четвер: з 09.00 до 19.00, П’ятниця: з 9.00 до 15.00, Субота, неділя: вихідні дні. Центр працює без перерви на обід.

УВАГА! Подаються виключно ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ (крім квитанції про сплату адміністративного збору у разі, якщо оплата проводилась через інтернет-банкінг)

Крок 3 – Отримати закордонний паспорт

Перевірити стан оформлення закордонного паспорта можна за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services

Для отримання закордонного паспорту необхідно мати при собі паспорт громадянина України.