ОЧІЛЬНИК РАЙОНУ ОЗНАЙОМИВСЯ З РОБОТОЮ КІННОГО КЛУБУ “SUMY HORSE CLUB”

До с. Стецьківка Сумського району, де розташувався  кінний клуб “Sumy Horse Club”, 11 червня завітав очільник Сумського району Геннадій Дорошенко разом з начальником відділу молоді та спорту райдержадміністрації Наталею Шинкаренко. Керівництвом  району та власником кінного клубу підприємцем  Михайлом Цаплієнком було оглянуто умови перебування тварин, арену для верхової їзди, приміщення для обслуговуючого персоналу. Власником також було продемонстровано нагороди клубу.

Слід зазначити, що в умовах війни і зовнішньої агресії з боку Росії турботи про спорт сьогодні  не відходять на другий план. Позитивним прикладом  у загальному ряді є кінний спорт. Особливо ці моменти стосуються виховання підростаючого покоління.

На зустрічі керівника району та представників клубу обговорювалося  питання виділення ставки для дитячого тренера по кінному спорту. Геннадій Володимирович дав доручення начальнику відділу молоді та спорту райдержадміністрації вивчити можливість вирішення цього питання.

За вагомий внесок у розвиток і популяризацію кінного спорту та сприяння активному відпочинку молоді Сумського району Михайла Цаплієнка було нагороджено грамотою голови Сумської районної державної адміністрації Геннадія Дорошенка.