ПЕРЕВІРКА ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ В БАСІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації від 21.01.2019 № 35-ОД «Про стан ведення військового обліку громадян на території Сумського району в 2018 році та завдання на 2019 рік», 14 травня 2019 року завідувачем сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату Сумської районної державної адміністрації Бєлаш С.В. спільно з начальником відділення військового обліку та бронювання сержантів, солдатів запасу Сумського районного військового комісаріату Мостович А.П. та начальником сектору превенції Сумського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Денисенко С.П. за участю голови Басівської сільської ради Каптілова І.Г. та спеціаліста 2 категорії Харченко А.С. проведено перевірку стану ведення військового обліку з метою забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів, особовим складом у мирний час та особливий період.

Головним завданням військового обліку є утворення військового резерву  а також для доукомплектування їх особовим складом у мирний час та в особливий період, проведення аналізу кількісного складу та якісного стану призовників і військовозобов’язаних для їх ефективного використання в інтересах оборони та національної безпеки держави, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, здійснення контролю за виконанням призовниками і військовозобов’язаними, посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій встановлених правил військового обліку.

Військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення та аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах.