Районна газета

КУРС ТА ПОЛІТИКА ПРЕЗИДЕНТА ЩОДО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВТІЛЮЮТЬСЯ В ЖИТТЯ У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

За дорученням голови  Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка у Сумському районі активно втілюються в життя проекти регіонального розвитку, на які  націлюють   Президент і Уряд України .

11 січня головою Сумської районної державної адміністрації Геннадієм Дорошенком була проведена нарада по відродженню літнього дитячого табору «Цукровик» у с.Нова Січ Кияницької сільської ради, який у 2018 році розпочав своє функціонування у статусі наметового військово-патріотичного табору «Нова Січ». На нараду були запрошені головний архітектор проекту Рєзніков Сергій Вікторович, представники ДСНС, правоохоронних структур, військового комісаріату, лісових господарств району, волонтери та учасники АТО. Районною державною адміністрацією проводиться організаційна робота по частковому переведенню наметового табору у стаціонарний. Готується проектно-кошторисна документація. На базі табору планується побудова бігових доріжок, велисопедних та кінних треків,військових смуг перетину, тиру і т.п.

Враховуючи, що наступна нарада щодо літнього дитячого табору відбудеться 18 січня о 15.00. у малій залі районної ради, просимо громадськість активно долучитися до надання пропозицій  щодо  організації діяльності табору. Пропозиції просимо надавати до відділу організаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.