Районна газета

ТРИВАЄ НАБІР В ЛЮТІЗЬКОМУ ЦЕНТРІ

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», створена у 2001 році за участі Міжнародної організації праці, є провідною реабілітаційною установою сфери управління Міністерства соціальної політики України. Змістом і метою діяльності Центру є надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю – громадянам України задля їх психологічного, соціального, професійного, фізичного відновлення та зростання. Центр розташований поблизу с. Лютіж Вишгородського району Київської області в мальовничій лісопарковій місцевості на березі Київського водосховища.

На даний час триває набір на 2018 рік осіб з інвалідністю, які досягли повноліття, на робітничі професії, навчання за якими розпочнеться найближчим часом за такими спеціальностями:

  • Бджоляр (6 міс.);
  • Манікюрник (3,8 міс.);
  • Перукар (перукар-модельєр) (6 міс.);
  • Слюсар з ремонту автомобілів (10 міс).

Направлення до Центру на реабілітацію здійснюється відповідно  до Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 р. № 80 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2018 № 587).

Слухачі отримують послуги з медичного спостереження, фізичної, психологічної, соціальної реабілітації, консультації лікарів, фізіотерапію, масаж, водолікування, гідрокінезотерапію, ЛФК, індивідуальну та групову психодіагностику консультації, психологічні тренінги, психологічну релаксацію, соціально-психологічні тренінги, культурно-масові заходи.

У Центрі започатковано підхід інформування осіб з інвалідністю шляхом вебінару – дистанційного спілкування за попереднім погодженням дати та часу проведення. Організовується пряме спілкування в онлайн режимі між фахівцями Центру та учасниками вебінару з різних установ. Особи з інвалідністю, представники управління соціального захисту, центру зайнятості, інших установ мають можливість поставити питання, які їх цікавлять.

За детальною інформацією просимо звертатися за телефонами:

(04596) 40-010, (068) 354-01-35, (095) 531-93-86.

Зацікавлені особи  можуть звернутися за додатковою інформацією до  Управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації за адресою: м.Суми, вул. Іллінська, 97, каб.№8, тел. 66-35-51.