Районна газета

ВІТАЛИ НАЙАКТИВНІШИХ ДЕПУТАТІВ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто народом обраний, свято рад, які покликані бути рушіями економічного і соціального розвитку та активізувати повною мірою народну ініціативу в ім’я утвердження демократії, в ім’я розквіту України.

Багатолюдно і святково  було 5 грудня у сесійній залі Сумської районної ради. Так відзначали день місцевого самоврядування у Сумському районі.

Зі святом присутніх вітали голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко та заступник голови Сумської районної ради Анатолій Салогуб.

« День працівників місцевого самоврядування - це свято сильних людей, справжніх лідерів, яким довіряють громади, які служать людям і суспільству - своєму селу, району .Я щиро радий,   що в  районі налагодилась тісна співпраця депутатського корпусу з районною державною адміністрацією.Упевнений, що з такою сильною і злагодженою командою, яка працює сьогодні в районі, ми зробимо Сумський район європейським регіоном з високою якістю життя» - зазначив у своїй промові голова райдержадміністрації Геннадій Дорошенко.

За багаторічну сумлінну працю,особистий внесок у розвиток Сумського району Почесними грамотами  та грамотам голови районної державної адміністрації та заступника голови  районної ради були нагороджені депутати районної ради, обрані від:

ВО «Батьківщина

- Балицький Володимир Петрович

- Доценко Ніна Олександрівна

- Іванченко Сергій Миколайович

 «Аграрної партії України»

- Салогуб Анатолій Миколайович

- Карпенко Сергій Михайлович

- Неборачок Сергій Леонідович

БПП  «Солідарність»

- Мірошниченко Сергій Васильович

- Велієв Алі Курбан – огли

- Тимохін Олександр Миколайович

«Українське об’єднання патріотів УКРОП»

- Пугач Віталій Миколайович

Партія простих людей Сергія Капліна 

- Северин Микола Сергійович

 Партія «Відродження»

-  Бояринова Ірина Володимирівна

- Ігнатенко Анатолій Анатолійович

Вітаючи зі святом, висловлюємо  велику надію, що знання та енергія всіх, хто причетний до місцевого самоврядування, буде спрямована на благо і розвиток нашого району, на утвердження народовладдя і демократизації суспільних відносин, нехай цей день стане святом єдності і злагоди заради високої мети – щасливого і заможного життя нашого народу!

Сподіваємося, що у подальшому голови фракцій виявлять активність у наданні пропозицій для відзначення своїх однопартійців, попередньо обговоривши їх кандидатури на своїх засіданнях.

Цього року, на жаль, жодної пропозиції від керівників фракцій не надходило.