Районна газета

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ!

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. У цей день я  хочу низько вклонитися  усім працівникам культури Сумського району, які душевним словом та піснею пишуть історію нашого сьогодення, підтримують культурні надбання наших прадідів, виступами творчих колективів прославляють район по всій Україні.

Незримою силою культура робить людину особистістю. Вона формує в людях національну спільність, робить нас неповторними та не схожими на інших.

Зрозуміло, що Сумська районна державна адміністрації та Сумська районна рада підтримують матеріально на належному рівні розвиток культури в районі. А завдяки вашій праці, енергії створюються літературні і живописні твори, звучать українські пісні і вірші, проводяться виставки і  свята.

Щиро зичу вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими, міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя, нових творчих здобутків.

Нехай здійсняться усі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!