Районна газета

До уваги суб'єктів малого підприємництва Сумського району!

Сумською районною державною адміністрацією оголошено конкурс з отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах

Право на отримання Компенсації Суб’єктам підприємництва надається на конкурсних засадах.

Загальний обсяг Компенсації за рахунок районного бюджету та обласного бюджету складає 80% (вісімдесят відсотків) номінального розміру Максимальної відсоткової ставки, та не більше 250 тис. гривень на одного Суб’єкта підприємництва за всіма його Кредитами.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 30 січня 2018 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м.Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи,  передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Також повідомляємо, що про засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах буде повідомлено додатково.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – (0542) 659-117, управління розвитку сільських територій Сумської районної державної адміністрації – 663-573.