26.07.2017

Порядок денний засідання колегії Сумської районної державної адміністрації

Питання 1

Довідка про виконання заходів по недопущенню випадків материнської та малюкової смертності.

Проект розпорядження "Про  недопущення випадків материнської та малюкової смертності"

Питання 2

Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації у І півріччі 2017 року та стан виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Проект протокольного доручення за наслідками засідання колегії з питання «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації за І півріччя 2017 рік та стан виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

Питання 3

Довідка про результати комплексної перевірки Великовільмівської сільської ради.

Питання 4

Довідка про деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними (Постанова КМУ№413 від 07 червня 2017 року).

Протокол №4 засідання колегії Сумської районної державної адміністрації

1. Розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.07.2017 № 300-ОД «Про недопущення випадків материнської та малюкової смертності»

2. Протокольне доручення за наслідками засідання колегії з питання «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації за І півріччя 2017 рік та стан виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»