Районна газета

НАБОРИ ДАННИХ, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ ОПРИЛЮДНЕННЮ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАННИХ

Оновлено 31.08.2018

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
 
 
Про набори данних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.06.2018 № 300-ОД «Про  забезпечення доступу  до публічної  інформації,  розпорядником  якої  є  Сумська районна  державна  адміністрація» (внесено зміни розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.08.2018 № 418-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації від 15.06.2018 № 300-ОД»)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
- СХЕМА ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОГО РАЙОНУ