ПРАВО НА ІНФОРМАЦІЮ

Відповідно до розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації від 17.02.2020 №44-ОД «Про забезпечення доступу до публічної інформації розпорядником якої є Сумська районна державна адміністрація» організацію роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в Сумській районній державній адміністрації здійснює сектор документообігу контролю та звернень громадян апарату Сумської районної державної адміністрації у частині Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24 квітня 2018 року № 205-ОД «Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Сумська районна державна адміністрація», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області 07 травня  2018 року за № 28/1823 реєстрації, систематизації, обліку, аналізування та здійснення контролю за наданням відповідей на інформаційні запити, що надходять до Сумської районної державної адміністрації.

Відповідно до розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації від 03.02.2020 №28-ОД «Про функціонування вебсайту районної державної адміністрації у складі вебпорталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області» здійснює оприлюднення публічної інформації визначеної статтею 15 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» відділ культури, молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації.

У самостійних структурних підрозділах адміністрації організація роботи із забезпечення доступу до публічної інформації покладається на їх керівників та відповідальних осіб, визначених наказом керівника відповідного структурного підрозділу адміністрації.

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" кожен має право звернутися до Сумської районної державної адміністрації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Сумська районна державна адміністрація.

Запити щодо надання публічної інформації приймаються у Сумській районній державній адміністрації за адресою: вул. Іллінська, 97, м. Суми у робочі дні (з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15, у п’ятницю – з 8:00 до 16:00).

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:

усно (безпосередньо в каб. № 36)

телефоном за №  66-06-29

факсом за № 66-35-55

електронною поштою за спеціальною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

письмово за адресою: вул. Іллінська, 97, м. Суми, 40009.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні Сумської районної державної адміністрації в кабінеті № 36

У кабінеті № 36 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.
За телефоном 66-06-29 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію.


Права громадян на доступ до публічної інформації

Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію,  розпорядником якої є Сумська районна державна адміністрація» затверджений розпорядженням голови Сумської районної державної адміністрації від 24.04.2018 № 205-ОД

Про відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк  документів, що надаються за  запитом на інформацію,  розпорядником якої є Сумська  районна державна адміністрація» розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації від 24.04.2018 № 206-ОД 

Порядок оскарження рішень суб’єкта владних повноважень, його дій чи бездіяльності 

Форми запиту 


ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН щодо прав на доступ до публічної інформації