Про розроблення схеми планування території Сумського району, Сумської області

  

               СУМСЬКА РАЙОННА РАДА

           ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

__________________ 2013           м. Суми

 

Про розроблення схеми

планування території

Сумського району,

Сумської області

 

         Керуючись пунктом 26 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 1, 2 статті 14 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” та з метою дотримання вимог містобудівного законодавства, районна рада вирішила:

  1. Доручити відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації підготувати програму по розробленню нової схеми планування території Сумського району Сумської області і подати її на розгляд та затвердження на наступній сесії.
  2. Вважати проект районного планування Сумського району Сумської області, розроблений українським науково-вишукувальним і проектним інститутом цивільного сільського будівництва „УкрНДІцивільсільбуд” в 1990 році, актуальним та дійсним до моменту затвердження нової схеми планування території Сумського району Сумської області.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, малого і середнього бізнесу та першого заступника голови Сумської районної державної адміністрації Федорченко В.О.

 

 Голова                                                               І.В. Бояринова