Про внесення змін до Програми використання та охорони земель Сумського району на 2007 – 2015 роки

 

СУМСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

___________2013                                м.Суми

 

 

Про внесення змін до

Програми використання та

охорони земель Сумського району

на 2007 – 2015 роки

 

Керуючись статтею 144 Конституції України, статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 209 Земельного кодексу України, статтею 18 Закону України „Про оцінку земель”, Законом України „Про охорону земель”, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми використання та охорони земель Сумського району на 2007 – 2015 роки, затвердженої рішенням 17 сесії районної ради V скликання від 23.05.2008 (із змінами), а саме:

1.1. Частину 4, Розділу ІІ “Обґрунтування шляхів і засобів розв`язання проблеми” доповнити абзацами наступного змісту:

“У 2012 році за кошти місцевих бюджетів Великочернеччинською, Кияницькою, Могрицькою сільськими та Степанівською селищною радами замовлені роботи з оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на суму 92092,09 грн. За кошти, що надходять від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва до районного бюджету, були замовлені роботи по оновленню нормативної грошової оцінки земель населених пунктів по Бездрицькій, Кекинській, Кровненській, Постольненській та Сульській сільських радах на суму 38804,42 грн.

У 2013 році планується провести касові видатки на оплату вище зазначених робіт.

Станом на 01.04.2013 року в Сумському районі оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів потребує ще 4 сільські ради, а саме: Басівська с.р. (2006 р.), Битицька с.р. (2008 р.), Біловодська с.р. (2008 р.), Новосуханівська с.р. (2008 р.). Але враховуючи те, що в Басівській, Новосуханівській сільських радах найбільш складне фінансове становище, тому за кошти районного бюджету, що надходять від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва протягом 2013 року передбачається виконати роботи по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів орієнтовною сумою 20 тис.грн.

Битицькою та Біловодською сільськими радами за кошти місцевих бюджетів на протязі 2013 року також будуть замовлятися роботи по виготовленню нормативної грошової оцінки земель населених пунктів орієнтовною сумою 45 тис. грн.”.

1.2. Частину 5, Розділу ІІ “Обґрунтування шляхів і засобів розв`язання проблеми” доповнити абзацом наступного змісту:

«На протязі 2012 року роботи по розмежуванню земель державної і комунальної власності населених пунктів по Червоненській сільській раді не були виконані у зв'язку з недостатнім фінансуванням цього виду робіт.»

1.3.Абзац 5, Розділу IV „Ресурсне забезпечення програми” викласти в такій редакції:

Загальна вартість комплексу робіт складає 115,50 млн. грн., у тому числі за Державною програмою “Ліси України” – 0,36 млн. грн., за рахунок коштів сільського (селищного) та районного бюджетів – 1,18 млн. грн., за рахунок коштів власників землі та землекористувачів – 113,95 млн. грн. (таблиця 15).

1.4.У зв'язку з тим, що змінилась вартість виконання робіт, додатки 1-5 до Програми викласти в новій редакції (додаються).

2.Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації (Федорченко В.О.).

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (Іванченко С.М.)

 

 

 

Голова                                                                                            І.В. Бояринова