МЕШКАНЦІ СТЕЦЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗУСТРІЧАЛИСЯ З ГОЛОВАМИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

22 листопада відбулася зустріч мешканців Стецьківської сільської ради з головою Сумської районної державної адміністрації Геннадієм Дорошенком. До зустрічі з громадськістю долучився голова обласної ради Володимир Токар.

У спортивній залі Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралося чимало жителів. Прийшли вони на цю зустріч не тільки з проблемними питаннями , але й зі словами вдячності на адресу керівництва області та району за фінансову підтримку на розбудову Стецьківської громади, що сприяло значному покращенню життя людей.

Варто зауважити, що протягом двох останніх років для розвитку району і особливо,  у розвиток Стецьківської сільської ради, було вкладено чимало коштів різних рівнів бюджету.

Так, у Стецьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів була повністю відновлена покрівля,вікна, харчоблок,зроблено капітальний ремонт спортзали.

 З районною  бюджету планується виділення1 млн. гривень на відновлення вуличного освітлення с. Стецьківка ( 8 вулиць), сіл Кардашівка та Шевченкове.

Присутні на цій зустрічі отримали корисну інформацію та вичерпні відповіді на свої запитання.

На особистий контроль голова обласної ради взяв питання у сприянні виділення коштів для побудови стадіону та Будинку культури у селі Стецьківка.

Формат зустрічей з громадськістю, який  було обрано  районним керівництвом, дає можливість взяти участь у обговоренні актуальних проблем , які турбують мешканців Сумського району. Наразі ці зустрічі продовжуються і наступна відбудеться 29 листопада у смт.Степанівка.