НА ТЕРИТОРІЯХ ОТГ ВИБОРЧІ КОМІСІЇ ВЖЕ АКТИВНО РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ

Місце їх розташування - населених пункт, який при об’єднанні був визначений центром ОТГ.  Про це повідомив голова Сумської районної виборчої комісії Сергій Зеленський.

За його словами, у Сумському районі вибори відбуватимуться в чотирьох новостворених громадах: Бездрицькій ОТГ (Бездрицька та Токарівська сільські ради), Миколаївській ОТГ (Миколаївська, Кекінська, Северінівська та Постольненська сільські ради), Нижньосироватській ОТГ (Нижньосировська та Старосільська сільські ради), Хотінській ОТГ (Хотінська селищна рада, Кіндратівська та Олексіївська сільські ради).

 

"ОБГОВОРЮВАЛИ ПЕРСПЕКТИВИ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ"

26 жовтня 2016 року в приміщенні Сумського обласного прес-клубу відбулась прес-конференція «Державний реєстр виборців України: чи довіряти закритій системі» за участі начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Анатолія Москаленка.

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕРШИХ ВИБОРІВ В ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ

ЦВК призначила на 18 грудня 2016 року перші вибори у 143 об’єднаних територіальних громадах України. До переліку увійшли 14 об’єднаних громад Сумщини.

Згідно з Постановою ЦВК №437,  29 жовтня 2016 року стане початком виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.