ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

До 14 жовтня кожен виборець повинен отримати іменне запрошення на чергові місцеві вибори. Якщо до цієї дати воно так і не надійшло (чи містить неточності), то виборцям необхідно звернутися до 19 жовтня до відділу ведення Державного реєстру виборців Сумської райдержадміністрації або ж до дільничної виборчої комісії. При собі потрібно мати паспорт.

Крім того, з попередніми списками виборців можна ознайомитися в приміщенні відповідної дільничної виборчої комісії вже з 12 жовтня.

В попередніх списках понад 2 тисячі виборців, які постійно нездатні самостійно пересуватися. Всі вони до 14 жовтня мають отримати іменні запрошення з відміткою про можливість голосування за місцем перебування.

Інші ж виборці, які за віком, станом здоров’я не зможуть самостійно прибути на дільницю для голосування, мають змогу до 20 години 23 жовтня подати до дільничної виборчої комісії поштою або через інших осіб власноручно написану заяву з проханням забезпечити голосування за місцем перебування (до заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я).

заява виборця, який тимчасово не здатний самостійно пересуватися, щодо забезпечення його права голосування за місцем перебування;

заява виборця, стосовно якого у списку виборців стоїть відмітка про постійну нездатність самостійно пересуватись, про бажання проголосувати у приміщенні для голосування;

заява виборця про уточнення попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці;