ШАНОВНІ ВИБОРЦІ СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

 25 жовтня 2015 року відбудуться місцеві вибори.

Право голосу на виборах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення 18 років, належать до відповідної територіальної громади та мають зареєстроване місце проживання на відповідній території. Документом, який посвідчує особу, підтверджує громадянство та засвідчує місце проживання виборця на місцевих виборах, є:

1) паспорт громадянина України;

2) тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Виборець, який на день виборів перебуває за межами населеного пункту, в якому він проживає, участі у місцевих виборах не бере, крім випадків,коли виборець включений до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці.

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування (проживання) цього виборця.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців запрошуємо Вас до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнити своїх персональні даних.

Особливо це стосується виборців, які будуть голосувати вперше (досягли 18 річного віку), колишніх військовослужбовців строкової служби, громадян, що повернулися з місць позбавлення волі, громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС, громадян, які під час останніх виборів виявили неточності у списках виборців або взагалі були відсутні в них.

Перевірити та внести зміни до своїх персональних даних  виборці Сумського району зможуть за адресою: м.Суми, вул. Іллінська, 97 (Сумська райдержадміністрація), 4 поверх, 35 каб., тел. 66-35-69. При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України. Прийом громадян здійснюється щоденно з 8 до 17 години.

Перевірити правильність власних персональних даних також можливо в особистому кабінеті виборця, за посиланням в мережі інтернет: www.drv.gov.ua.