Районна газета

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІНФОРМУЄ

Під час семінару-навчання, який відбувся з представниками об’єднаних територіальних громад, були обговорені важливі питання. Це питання соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій населення, яке проживає на територіях об’єднаних територіальних громад; організації та методики надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі; про виконання протокольного доручення апаратної наради при голові Сумської обласної державної адміністрації від 19 червня 2017 року щодо реалізації постанови КМУ від 26.04.2017 № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” стосовно введення посад інспекторів з праці.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Сьогодні відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей  під головуванням заступника голови Координаційної ради Мірошниченка С.В.

На порядок денний було винесено два  питання: про затвердження графіку проведення засідань Координаційної ради на 2018 рік, про звернення Головного управління Держгеокадастру у Сумській області щодо надання згоди на розробку проекту землеустрою учасникам АТО.

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Сумською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році».

СТАН ТА НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

22 березня в СумДПУ ім. А. С. Макаренка відбувся круглий стіл на тему: «Стан та напрями розвитку туризму в Сумському районі». Захід організували відділ культури Сумської райдержадміністрації та Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка.