Районна газета

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ: ОЗНАЙОМЛЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Відділ містобудування та архітектури Сумської районної державної адміністрації повідомляє про наміри розроблення детального плану території за межами населених пунктів на території Великочернеччинської сільської ради Сумського району Сумської області 

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ: ОЗНАЙОМЛЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ

Відділ містобудування та архітектури Сумської районної державної адміністрації повідомляє

ДЕТАЛЬНІ ПЛАНИ ТЕРИТОРІЙ: ОЗНАЙОМЛЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Сектор містобудування та архітектури Сумської районної державної адміністрації повідомляє: згідно із розпорядженням голови Сумської районної державної адміністрації від 04.01.2018 № 3-ОД «Про затвердження детального плану території за межами населеного пункту с. Косівщина на території Косівщинської  сільської ради Сумського району Сумської області» було затверджено детальний план території за межами населеного пункту с. Косівщина на території Косівщинської сільської ради Сумського району Сумської області. 

ДЕТАЛЬНІ ПЛАНИ ТЕРИТОРІЙ: ОЗНАЙОМЛЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Сектор містобудування та архітектури Сумської районної державної адміністрації повідомляє: згідно із розпорядження голови Сумської районної  державної адміністрації від 23.11.2017 № 530-ОД «Про розроблення детального плану території за межами населеного пункту с. Залізняк на території Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області» про наміри розроблення детального плану території за межами населеного пункту с. Залізняк на території Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області. 

ДЕТАЛЬНІ ПЛАНИ ТЕРИТОРІЙ: ОЗНАЙОМЛЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Сектор містобудування та архітектури Сумської районної державної адміністрації повідомляє: