УКРАЇНО-КАЗАХСТАНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Інформуємо, що 5 вересня 2019 року у місті Нур-Султан (Астана) Республіка Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна-Казахстан, Центральна Азія». Головними напрямками заходу стануть: машинобудування, сільське господарство та продукти харчування, ІТ.

Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД», центром міжнародної ділової співпраці за підтримки МЗС України та Посольства Республіки Казахстан в Україні.

Ключовою подією Форуму стануть В2В зустрічі українських і казахстанських компаній, що є унікальною можливістю представити потенційним партнерам власну продукцію та послуги.

Контактні особи для звернень щодо участі в форумі: Анна Гусак, тел.: +38095 546 65 09, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; Станіслава Малахівська, +38067 232 92 20, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .