ВІТАЛІЙ БУРБИКА: «РОЗВИТОК ЛІСНИЦТВА ЛЕБЕДИНЩИНИ У НАДІЙНИХ РУКАХ»

У середу, 16 вересня в рамках робочої поїздки на Лебединщину, за дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка, голова Сумської районної державної адміністрації Віталій Бурбика побував у Лебединському лісгоспі.

До дня працівника лісового господарства, очільник району разом з заступником Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Євгеном Фроловим, директором ДП «Лебединський лісгосп» Віталієм Барановим та головою Лебединської районної державної адміністрації Віктором Химичем привітали з професійним святом та нагородили грамотами та подяками кращих працівників.

Ознайомившись з роботою державного підприємства «Лебединський лісгосп», Віталій Бурбика подякував за виконання плану по відновленню лісів на 123% за 2020 рік.

В рамках візиту відвідали автотранспортний парк, який щоденно вивозить близько 250 м3 деревини.

Директор Віталій Баранов зазначив, що лісгосп повністю забезпечує свої потреби у якісному посадковому матеріалі завдяки вирощуванню його на базовому розсаднику.

Очільник району наголосив на необхідності розвитку вирощування декоративного посадкового матеріалу, що дає додатковий дохід підприємству.

Середньомісячна заробітна плата на підприємстві становить більше 11 тисяч гривень, ДП приймає активну участь у наповненні державного та місцевого бюджетів.

Віталій Бурбика поцікавився освоєнням капітальних інвестицій та оновленням матеріально-технічної бази підприємства, особисто ознайомився з роботою модернізованої телевізійної системи спостереження за лісовими масивами для попередження та вчасної ліквідації лісових пожеж.

Голова району побажав лісництву процвітання, розвитку та наголосив на необхідності підтримки та збільшення якісних показників діяльності підприємства.